NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams, viršijantiems 50.00 € sumą!

Prekių pristatymas

Į DPD savitarnos paštomatų tinklą prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Siųskite siuntas per DPD paštomatus visoje Lietuvoje ir į Baltijos šalis. DPD Pickup tinklą sudaro beveik 58 000 paštomatų ir siuntų taškų visoje Europoje.. Jums artimiausią ar patogiausią DPD paštomatą galite rasti paštomatų sąraše.

DPD paštomatai veikia 24 valandas per parą, tad siuntą galėsite atsiimti Jums patogiu metu. Siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą DPD paštomatą, būsite informuoti SMS žinute ir elektroniniu laišku. Siuntinį iš paštomato turite atsiimti per 3 kalendorines dienas nuo SMS gavimo datos.

Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamai nuo: 50 €

 

Tai patogus ir paprastas būdas atsiimti siuntą. Ją galėsite atsiimti Jums tinkamiausiu metu, pasirinkus vieną iš 430 paštomatų. Jums artimiausią ar patogiausią Omniva paštomatą galite rasti paštomatų sąraše.

Siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą, būsite informuoti SMS žinute. Jums patogiu metu, siuntinį iš Omniva paštomato turite atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo SMS gavimo datos.

Pristatymo kaina: 3 €

Nemokamai nuo: 50 €

Galimi mokėjimo būdai:

 

Kurjeris siuntą pristato per 1-2 darbo dienas nurodytu adresu ir įteikia asmeniškai gavėjui. Apie numatomą pristatymo laiką gavėjas iš vakaro ir pristatymo dieną yra informuojamas SMS pranešimu.

Siuntų pristatymas į miestus ar vietoves yra vykdomas darbo dienomis 8-18 val.

Pristatymo kaina: 6 €

Nemokamai nuo: 50 €

Galimi mokėjimo būdai:

Užsakymą galite apmokėti iš anksto Jums patogiu būdu arba apmokėti GRYNAIS atsiimant jį, o prekes atsiimkite visiškai nemokamai.

(Minimali užsakymo suma 20 EUR)

Apie atsiėmimui paruoštą užsakymą informuosime Jus SMS žinute.

Atsiėmimo punktai Vilniuje:

  1. Justiniškių g. 91 PC NORFA Cokolinis aukštas
  2. Sodų g. 22 Autobūsų stotis PC IKI cokolinis aukštas
  3. Priegliaus g. 1 PC PUPA priešais IKI kasas
  4. Verkių g. 1 Priešais Legendos Klubo
  5. Karaliaučiaus g. 1 Pilaitė

Galimi mokėjimo būdai:

Jei norite užsakymą gauti tą pačią darbo dieną, mūsų darbuotojai gali pristatyti jūsų užsakytas prekės Vilniuje tą pačia darbo dieną.

Pristatymo kaina: 10 €

* Kai jūsų užsakymas bus išsiųstas, Jūs gausite pristatymo patvirtinimo el. laišką. Galėsite stebėti jo eigą internete naudodami vieną iš šių nuorodų:

  1. Omniva
  2. DPD